ציוד לגלידריה

עד הלק האחרון – כל הציוד לגלידריה שלכם!

גם אתם החלטתם שהחלום שלכם הוא להעלות חיוך על פנים של אנשים? "שף ליין" אתכם כל הדרך עד פתיחת הגלידריה שלכם! החברה שלנו מתמחה במכירת ציוד למסעדות וגם במכירת ציוד לגלידריות, כך שכל מה שנדרש על מנת לפתוח את הגלידריה שלכם – נמצא כאן!

 

איזה ציוד נדרש לפתיחת גלידריה?

אז איזה ציוד לגלידריה חובה שיהיה בממלכת המתוקים שלכם? הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן מקרר הגלידה. בעוד מסעדות מחזיקות במקררים אטומים שמטרתם רק לקרר ולשמר מזון, מקררי הגלידה מטרתם לגרות ולהעניק חוויה חזותית מרשימה לכל הלקוחות. אצלנו תוכלו למצוא מקררי גלידה בגדלים שונים, שכולם כמובן שקופים ומאפשרים תצוגה מלאה לקהל הסועדים שלכם.

בנוסף, כשאתם מתעניינים על ציוד מקצועי לגלידריה, חשוב לזכור כי עליכם להצטייד בציוד נוסף שישרת אתכם כמו מקרר משקאות לדוגמא. לצד הגלידה, תמכרו גם מגוון משקאות קרים או ברד, כך שתצטרכו להערך בהתאם. בנוסף, ציוד גלידריה למכירה מזמן לכם את האפשרות ליהנות ממקרר המיועד לקינוחים – גם הוא שקוף ומתאים לשילוב בגלידריה שלכם.

 

איך נקבע מחיר ציוד גלידריות?

הדבר הראשון המשפיע על המחיר יותר מכל הוא השאלה האם אתם רוכשים ציוד חדש או ציוד משומש לגלידריה. מובן כי הציוד המשומש זול יותר, אך גם לעתים המחיר הנוח יחסית בא על חשבון האיכות – לכן חשוב לוודא זאת. התשובה לשאלה כמה עולה ציוד לגלידריה תלויה כמובן גם בהיקף הציוד שלכם והאם אתם רוכשים רק את מקרר הגלידה, או ציוד משלים נוסף.

מתעניינים במוצר? שלחו לנו מייל :

מאשר/ת קבלת חומר פרסומי ומבצעים כןלא